ثبت نام و عضویت در سایت

صحبتی با مهندسان عزیز،

تمام تلاش ما خدمت رسانی به شماست و در این زمینه تمامی مطالب سایت به صورت کاملا عملی گفته شده است و عکس ها تماما در پروژه های واقعی گرفته شده است و در سایت مطلبی به صورت کپی پیست وجود ندارد همانطور که مطلع هستید این کار هزینه های مخصوص به خودش دارد از هزینه های طراحی و هاست و برنامه نویسی گرفته تا مدت زمانی که تیم گس پلاس برای تهیه و تنظیم محتوای سایت میگذارد ولی با تصمیم مدیریت، تمامی مطالب با وجود اینکه هزینه و زمان بسیاری از مجموع گرفته است، به صورت رایگان در اختیار شما همکاران و متخصصان عزیز قرار دادیم تا نقشی در پیشرفت شما در این فیلد داشته باشیم.

همچنین تلاش کردیم دوره های تخصصی نفت و گاز با مطالب پیشرفته را تهیه و در اختیار دوستان قرار دهیم که شما به دو صورت می توانید به آن دسترسی داشته باشید. شما قادر خواهدی بود از قسمت فروشگاه سایت دوره مد نظر خود را تهیه کنید و یا اینکه با تهیه اشتراک طلایی به تمامی دوره های سایت و آپدیت های آن ها با قیمتی بسیار به صرفه تر و به صورت یکجا، دسترسی داشته باشید.

با تشکر/مدیریت سایت گس پلاس

 

اشتراک رایگان
رایگان
با اشتراک رایگان می توانید به تمامی مطالب سایت دسترسی داشته باشید. همچنین جهت تهیه دوره های آموزشی نیاز به ثبت نام در سایت دارید تا بتوانید دسترسی همیشگی به فایل دانلود دوره های آموزشی خریداری شده داشته باشید.توجه داشته باشید ایمیل شما اصالت داشته باشد چونکه راه ارتباطی در دوره های آموزشی از طریق همین ایمیل شما خواهد بود.
اشتراک طلایی
5 میلیون تومان
اشتراک طلاییبا اشتراک طلایی شما به تمامی بخش های سایت بعلاوه دوره های آموزشی زیر به همراه تمامی آپدیت های هر دوره، دسترسی خواهید داشت.دوره های آموزشی که در پنل کاربری شما قرار خواهد گرفت به شرح ذیل می باشد:
  1. دوره آموزشی فهرست بهای گاز شهری به ارزش 2799000 تومان
  2. دوره آموزشی تعدیل اجرا به ارزش 1899000 تومان
  3. دوره آموزشی تعدیل کالا به ارزش 2199000 تومان
  4. دوره آموزشی ابلاغ فاکتوری به ارزش 1499000 تومان
توجه: بعد از تهیه اشتراک طلایی مشخصات خود را برای ایمیل زیر ارسال فرمایید تا دوره های آموزشی در پنل شما بارگذاری شودmoein.tavakol@gmail.com