ما یک تیم تخصصی هستیم

ما در رسیدن شما به موفقیت در کنارتان هستیم

هدف ما رسیدن به موفقیت است و این امر اکتسابی نیست! در تلاشیم برای رسیدن به موفقیتی که برای آن برنامه ریزی کرده ایم

0%
میزان رضایت مشتریان
0
پروژه های انجام شده
0
تعداد مطالب آموزشی
0
تعداد همکاران

شروع ایده

زمانیکه برای اولین بار به عنوان مهندس ناظر شبکه راهی پروژه شدیم سوال های زیادی داشتیم اعم از تخصصی و کاری و چیز های زیادی لازم داشتیم و مدت زمانی طول کشید تا در تمامی زمینه های لازم به آن سطح مطلوب رسیدیم. در این بین، برای دانستن هر کدام از مسائل تخصصی باید از افراد متعددی سوال می کردیم و علارغم جستجوی مستمر در اینترنت هیچ سایت تخصصی وجود نداشت که مباحث مورد نیاز را پوشش دهد و بتواند به سوال های تخصصی مان پاسخ دهد و نبود یک منبع تخصصی مورد تایید و عملی بسیار احساس می شد. این شروع ایده ای بود برای راه اندازی سایتی تخصصی و کاربردی…

یک سال گذشت

همه شکست می خورند حتی ما دوست عزیز! بله در یک سالگی ما و بعد از تلاش های مستمر در جهت اهدافمان بخاطر شرایط موجود در آستانه شکست بودیم اما توانستیم!

شروع دوباره

بعد از بالا و پایین شدن ها و فکرهای زیاد متوجه آن شدیم که نیاز به تغیرات اساسی داشتیم و گره ها را باز کردیم و توانستیم. برای ما آنچه مهم بود آینده ای بود که متصور بودیم و هدفی که باید برای بدست آوردنش تلاش می کردیم

در مسیر موفقیت

ما توانستیم آنچه تصور می کردیم و می خواستیم را به عمل تبدیل کنیم. برای این کار روزهای متمادی و ساعت های زیادی را بطور مستمر و بدون وقفه تلاش کردیم و در این راستا خستگی ناپذیر بودیم تا توانستیم بر سختی های مسیر فائق آییم

راهکارهای تازه

این یک واقعیت است که هر ثانیه جهان در حال تغییر است . ما تغییرات را می بینیم و خود را تغییر می دهیم

هستیم و توانستیم

هم اکنون ما به عنوان بزرگترین و تنها سایت تخصصی در زمینه نظارت و اجرای پروژه های گازرسانی، خطوط انتقال و تغذیه و توزیع در این بخش محسوب میشویم و نمونه کاملی از همت و تلاش در دستان ماست.

gasplus گس پلاس

دی جی گس پلاس

بعد از کش و قوس های فراوان و تفکر در تمامی زمینه ها و تغییرات مستمر و پیاپی تصمیم گرفتیم که قسمتی به صورت مجزا راه اندازی کنیم تا مشکل پیدا کردن کار و استخدام و تامین وسیله های مورد نیاز تمامی کارکنان شاغل و پیمانکاران در این مجموعه را حل کند بنابراین یک پلن اختصاصی را برنامه ریزی کردیم تا این موضوع تحقق پیدا کند و با تلاش های زیاد توانستیم این موضوع را محقق کنیم تا راهی باشد برای تمامی عزیزانی که در این صنعت فعال هستند و بتوانیم از دغدغه هایشان بکاهیم. سرانجام تمامی تلاش ها به سایت “دی جی گس پلاس”  DIGIGASPLUS.IR ختم شد. سایتی که کاملا منطبق بر فیلد صنعت نفت و گاز است و برای تک تک قسمت ها تفکر شده و با حساب و کتاب ایجاد شده است.

دی جی گس پلاس digigasplus

ما همواره در حال پیشرفت هستیم…

ما همچنان با آرزوهایمان فاصله زیادی داریم چون برنامه های بزرگی داریم ولی در حال پیشروی هستیم تا بتوانیم به آنچه در نظر داریم برسیم و در این راه تلاش مستمر می کنیم…

در حال بارگزاری ویدئو...

فعالیت های ما

هدف “گس پلاس” آموزش مطالب تخصصی در حوضه صنعت نفت و گاز، خطوط لوله نفت و گاز شامل خطوط انتقال، تغذیه و توزیع شبکه های گاز، ایستگاه های تقلیل فشار و حفاظت کاتدی و… می باشد. همچنین کلیه جنبه های فنی و تخصصی مرتبط با پیمان ها،اجرا،صورت وضعیت، نقشه های اجرایی و دستورالعمل ها جهت مهندسان ناظر، پیمانکاران و کارکنان پروژه ها را شامل می شود.

gasplus گس پلاس
داستان یک آرزو

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی در مورد صنعت نفت و گاز بخصوص پروژه های گازرسانی می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده تر نظارت و همچنین کارهای تخصصی در زمینه پیمانکاری ، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده میکردم. آن آرزو، اکنون، “گس پلاس” نام دارد.
‬ ‏‫‬ ‬ ‫‏‫
‫‫بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم که: گس پلاس برای من، تنها یک مرجع برای متخصصان صنعت نفت و گاز و یک پلتفرم برای انتقال تجربه نیست؛ بلکه یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

معین الدین توکل
بنیان‌گذار گس پلاس

شفاف سازی برندینگ

گس پلاس ، یک وبسایت آموزشی در زمینه صنعت نفت و گاز است که دارای مجوز های قانونی می باشد و همچنین برند گس پلاس نیز در اداره ثبت علائم تجاری قوه قضائیه نیز به ثبت رسیده است و سو استفاده از این نام پیگرد قانونی خواهد داشت. ما هرگونه ارتباط با شرکتهای تولید کننده مواد و متریال، و یا ارائه دهندگان خدمات پیمانکاری، با نامی مشابه را تکذیب میکنیم و از آنجایی که در اینترنت فضا برای سواستفاده های احتمالی از نام بسیار است، لذا ،مسئولیت بررسی آدرس وبسایت، به عهده کاربر می باشد. همچنین هیچ گونه مبلغی را به حساب هیچ فردی با نام مشابه گس پلاس و یا شماره حسابها و کارت، واریز نفرمایید. خدماتی از گس پلاس که مشمول هزینه خاصی هست، فقط از طریق لینک پرداخت آنلاین در وبسایت GasPlus.ir انجام می پذیرد.

gasplus گس پلاس