در صورتیکه شما ابتدای کار هستین پس میتونید با مطالعه کلیه پست های سایت گس پلاس دانش خود را در زمینه نظارتی و دفتر فنی افزایش بدین و در نهایت دوره های آموزشی ما را استفاده کنید که می توانید این دوره ها را در تب “دوره های آموزشی” یا بخش فروشگاه سایت ببینید.

شما میتوانید در صفحه اصلی سایت و از منوی دوره های آموزشی، دوره آموزشی مورد نظر را انتخاب و اطلاعات کامل دوره را مطالعه فرمایید و  یا از بخش فروشگاه سایت دوره مورد نظر را انتخاب و جزئیات آن را دریافت کنید.

می توانید راه های تماس با ما را از بخش ” تماس با ما ” ببینید و با تماس و یا پر کردن فرم تماس با ما، موضوعات مد نظر خود را مطرح کنید.

کلیه مطالب صرفا بر اساس استانداردها و نقشه های شرکت ملی نفت و گاز ایران و همچنین بر اساس استانداردهای بین المللی تهیه و تنظیم شده است وکاملا تایید شده و مطمئن می باشد. ما سعی کردیم در تهیه تمامی مطالب تا جای ممکن رفرنس داده شود.

تمامی مطالب سایت توسط ناظرین، ناظرین ارشد و مهندسین پروژه شاغل در شرکت های گاز استانی و شرکت های مشاور تهیه و تنظیم شده است و از صحت و دقت بالایی برخوردار است. حساسیت ما در تهیه مطالب دقیق و مطمئن بسیار بالاست.

بله..تمامی مطالب صرفا بر اساس اجرا و عملیاتی بودن، تهیه شده است و اکثریت عکس های سایت به صورت اختصاصی و در محل اجرای پروژه گرفته شده است. در اصل بنای ما ارائه مطالبی است که به صورت واقعی در پروژه ها در حال اجراست.

بله..دوره ها بعد از خریداری در پنل کاربری شما قرار داده می شود و می توانید از پنل کاربری خود دوره های خود را دانلود کنید و به آن ها دسترسی داشته باشید.

شما می توانید دوره های آموزشی را از فروشگاه سایت گس پلاس تهیه بفرمایید و یا می توانید از بخش دوره های آموزشی پنل کاربری خود نیز اقدام کنید.

از بخش “دانلود محصولات” پنل کاربری خود می توانید دوره های خریداری شده را دانلود کنید.

یادگیری فهرست بها از پایه ترین بخش های نظارت و دفتر فنی است بنابراین شروع از دوره فهرست بهای گاز شهری بهترین انتخاب است. شما می توانید مشخصات این دوره را از اینجا ببینید.

مهمترین بخش برای صورت وضعیت فهم صحیح از فهرست بهاست و نداشتن درک صحیحی از آیتم های فهرست بها باعث می شود در تهیه صورت وضعیت دچار مشکل شوید و نتوانید صورت وضعیتی با بهترین شکل ممکن را تهیه کنید لذا یادگیری فهرست بها از پایه ای ترین بخش های نظارت و دفتر فنی است بنابراین باید ابتدا از دوره فهرست بهای شروع کنید. می توانید جزئیات آموزش های مرتبط با فهرست بها را در صفحه اصلی و تب “دوره های آموزشی” ببینید و در فروشگاه سایت نیز دوره ها را تهیه کنید. بعد از آن می توانید دوره های مرتبط با صورت وضعیت را بگذرانید.

باز هم سوالی دارید؟

می توانید سوال خود را برای ما ارسال کنید تا به سرعت پاسخ دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

نوشتهٔ پیشین
دوره آموزشی ابلاغ فاکتوری
نوشتهٔ بعدی
توضیحات حواله انبار کالا
مطالب مرتبط

سایت نیازمندی های آنلاین صنعت نفت و گاز

اطلاع از فرصتهای شغلی /ارسال اگهی کاریابی یا استخدام/ثبت آگهی/ وسایل و تجهیزات تخصصی پروژه ها/یافتن وسایلی که نیاز دارید و…

Search
Generic filters