معرفی دوره

یادگیری مباحث پیمانی و صورت وضعیت نویسی و مراحل قانونی یک موضوع پیمانی از اهمیت فراوانی برخوردار است و نفرات و پیمانکارانی که در صنعت نفت و گاز در حال فعالیت هستند باید بر مهارت خود در زمینه های مختلف بیفزایند. گاهی در پیمان نیاز به افزایش یا کاهش بخشی از پیمان هستیم و کارفرما از اختیارات خاص در جهت ابلاغ اضافه کاری و کسر کاری در محدوده شرایط عمومی پیمان را داراست. در این راستا باید بتوانید تشخیص دهید که کدامیک از موارد اضافه کاری در قالب ابلاغ فاکتوری پرداخت می شود و در عین حال مراحل دریافت هزینه ابلاغ فاکتوری همچنین سیر مراحل اداری و قانونی تثبیت آن به چه ترتیبی است تا بتوان بهترین تصمیم گیری را در حین اجرای پروژه داشته باشیم و از حق خود نیز  دفاع کنیم.

در دوره آموزشی ابلاغ فاکتوری، سعی کردیم بهترین و با کیفیت ترین و بروزترین آموزش را در اختیار شما قرار دهیم و با گذراندن این دوره، به تسلط کافی در شناخت و نوشتن صورت وضعیت ابلاغ فاکتوری برسید. این آموزش توسط ناظرین و مهندسان پروژه با سابقه حداقل ۱۰ ساله تهیه شده است و تلاش این بوده است که انتقال تجربیات در قالب قانون و مقررات انجام گیرد.

جهت اطلاع از جزئیات بیشتر می توانید قسمت توضیحات تکمیلی ” دوره آموزشی ابلاغ فاکتوری” را مطالعه بفرمایید.

 

مشخصات دوره آموزشی ابلاغ فاکتوری

این دوره شامل سرفصل هایی از تعارف و مقدمه تا شرح مدارک لازم می باشد که مشخصات فصول تدریس شده به شرح زیر می باشد:

 فصل اول:

در این فصل توضیحات کامل و جامعی از موارد پیمانی اضافه کاری و کسر کاری در پیمان طبق مفاد دفترچه قرارداد خواهیم داشت به همراه مشخص کردن اضافه کاری در بخش های مختلف از جمله بخش اجرا و کالا، سپس تعریفی از ابلاغ فاکتوری و مواردی که به این  بخش مربوط است خواهیم پرداخت. از مراحل و سیر اداری تا پرداخت ابلاغ فاکتوری صحبت میکنیم و تمامی نکات و موارد لازم را بررسی می کنیم.

به طور خلاصه در این فصل موارد زیر را بررسی خواهیم کرد:

  • اضافه کاری و کسرکاری
  • اضافه کاری در بخش اجرا
  • اضافه کاری در بخش کالا
  • ابلاغ فاکتوری
  • مراحل ابلاغ فاکتوری
  • پرداخت ابلاغ فاکتوری

 فصل دوم:

در این فصل مثالی کاربردی و عملی از ابلاغ فاکتوری خواهیم داشت و تک به تک مراحل فصل اول را بررسی و مرحله به مرحله صورت وضعیت ابلاغ فاکتوری را تنظیم می کنیم تا به طور کامل بر این بخش و همچنینفصل اول تسلط کامل پیدا کنید به طوری که به تنهایی بتوانید این صورت وضعیت را تهیه کنید.

به طور خلاصه در این فصل موارد زیر را بررسی خواهیم کرد:

  • حل یک مثال عملی از ابلاغ فاکتوری
  • تهیه و تنظیم صورت وضعیت ابلاغ فاکتوری
  • تهیه فرم ۴۴ پرداخت و بررسی تمامی نکات این بخش

 فصل سوم:

در این قسمت مدارک لازم جهت پیوست صورت وضعیت ابلاغ فاکتوری لیست خواهیم کرد و نکات لازم را توضیح خواهیم داد.

 

 

آپدیت های دوره:

اگر تغییراتی در نحوه محاسبه و یا دستورالعمل جدیدی ارائه شود تا جای ممکن سعی می کنیم که دوره آموزشی را آپدیت کنیم و برای کسانیکه قبلا پکیج را تهیه نموده اند، رایگان در پنل کاربری قرار خواهد گرفت.

 

 

زمان برگزاری

کلیه فصل های آموزشی به صورت ویدیویی ضبط شده است و هم اکنون در سایت قرار گرفته است و می توانید بلافاصله بعد از تهیه پکیج از پنل کاربری دانلود بفرمایید.

 

مدت دوره

این دوره شامل سه فصل آموزشی به صورت ویدیویی می باشد که جمعا ۹۲ دقیقه آموزش را در بر دارد.

 

نحوه برگزاری

این دوره به صورت فایل آموزشی ویدیویی می باشد که خدمت دوستان ارائه می شود. دانشجویان تا یک ماه بعد از تهیه، پشتیبانی می شوند تا تمامی سوالات آنها پاسخ داده شود.

 

نحوه خرید دوره آموزشی ابلاغ فاکتوری

شما ابتدا می بایست در سایت گس پلاس ثبت نام کنید سپس از بخش “دوره های آموزشی” در پنل کاربری اقدام به تهیه دوره بفرمایید. و از تب ” دانلود محصولات” نیز می توانید فایل های آموزشی را دانلود بفرمایید.

لینک ثبت نام در سایت

لینک خرید دوره آموزشی ابلاغ فاکتوری جهت کسب اطلاعات بیشتر….

 

این دوره مناسب چه کسانی می باشد؟

۱- ناظران و کارفرمایان خطوط لوله و گازرسانی
۲- کروکی برداران پروژه
۳- رئیس کارگاه
۴- پیمانکاران
۵- نیروهای دفاتر فنی
۶- کسانیکه علاقمند به کار در پروژه های گازرسانی هستند
۶- دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های مهندسی شیمی، مهندسی مکانیک، مهندسی نفت، مهندسی پتروشیمی، مهندسان
۷- صورت وضعیت نویسان

 

مزیت های دوره برای کسانی که شرکت می کنند چیست؟

اگر شما خود را پیمانکار و یا کارفرما فرض کنید حتما بین نفراتی که درخواست همکاری می کنند کسانیکه را انتخاب خواهید کرد که دوره ها تخصصی و پیمانی را گذرانده باشند.
در صورتیکه شما نفر دفتر فنی، پیمانکار و یا رئیس کارگاه و کروکی بردار باشید گذراندن دوره آموزشی ابلاغ فاکتوری و تشخیص موارد ابلاغ فاکتوری و آماده کردن مدارک و الزامات و پیگیری پرداخت آن، حتما در جذب و به کار گیری شما و سوددهی پروژه موثر خواهد بود.
در صورتیکه دستگاه نظارت و یا کارفرما باشید گذراندن دوره آموزشی ابلاغ فاکتوری می تواند در تصمیم گیری شما در اضافه کاری پروژه اثر گذار باشد همچنین در چک و بررسی صورت وضعیت ابلاغ فاکتوری کمک فراوانی خواهد کرد.
ممکن است شما تازه می خواهید در این مسیر وارد شوید و یا تازه کار هستید و منبع و یا جایی برای پاسخگویی به سوال هایتان را نمیابید و می خواهید در کارتان به سرعت پیشرفت کنید که انتخاب این دوره و دوره های دیگر بسیار مناسب خواهد بود.

 

این دوره پیش نیاز و یا هم نیاز چه دوره هایی می باشد؟

جهت گذراندن این دوره نیاز به مدرک خاصی نیست و آشنایی با پروژه های گازرسانی فهرست بهایی کافی است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

ابلاغ فاکتوریدوره آموزشیدوره های آموزشیصورت وضعیت
نوشتهٔ پیشین
بخشنامه های تعدیل نرخ ارز – نوبت اول
نوشتهٔ بعدی
پرسش و پاسخ
مطالب مرتبط