محاسبه نوار سفید رویی

نوار سفید رویی معمولا بر روی نوار ممبرین سرجوش های پوشش بیتوسیل و سرجوش های پوشش کلتار برای مناطقی که بافت سنگی و سخت داشته باشد استفاده می شود. در اینجا اکسل محاسبه نوار سفید رویی را جهت همکاران عزیز قرار داده ایم که می توانید از آن استفاده بفرمایید.

در محاسبه نوار سفید رویی مقدار همپوشانی مهم می باشد و این همپوشانی در استاندارد IGS به اندازه یک اینچ در نظر گرفته شده است که برای نوار با عرض ۲ اینچ، پنجاه درصد و نوار با عرض ۶ اینچ، ۱۷ درصد می باشد. البته درصد های همپوشانی مختلفی توسط کارفرما تایید می شود از جمله ۳۳ درصد و ۵۰ درصد لذا ابتدا از واحد حفاظت کاتدی استعلام بفرمایید.ما برای شما اکسل محاسباتی تهیه کردیم که با هر درصد همپوشانی که شما تعیین کنید، امکان استفاده دارد.


اکسل محاسبه نوار سفید رویی


در موارد استفاده از پوشش هایی مثل پوشش بیتوسیل که زیر نوار ممبرین نیاز به پرایمر زنی می باشد میتوانید از اکسل محاسباتی پرایمر سرجوش که در زیر فراهم شده است، استفاده کنید:


اکسل محاسبه پرایمر سرجوش


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

اجرا و بازرسی پوشش بیتوسیلاجرای نوار سرجوش بیتوسیلاکسل محاسباتیبیتوسیلپرایمردستورالعمل کاربرد نوار سرجوش بیتوسیلمحاسبه پرایمر و نوار دستی سرجوشمحاسبه مواد مصرفی پوشش بیتوسیلمحاسبه نوار سفید رویینوار سرجوش بیتوسیل
نوشتهٔ پیشین
اجرای پوشش پلی اتیلن سه لایه
نوشتهٔ بعدی
محاسبه پرایمر سرجوش
مطالب مرتبط